Nurs

Hizmetlerimiz

Nurs nakliyat evden eve nakliyat hizmeti başta olmak üzere her türlü taşımacılık hizmetini yapmaktadır. Başlıca taşımacılık faaliyet alanlarımız:

  • Evden Eve Nakliye
  • Ofis – Büro Taşımacılığı
  • Fabrika Taşımacılığı
  • Şehir içi Nakliye
  • Şehirler arası Nakliye
  • Fuar Taşımacılığı
  • Lojistik

Evden Eve Taşımacılık

Daha önceden sağladığımız ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile, ev eşyalarınıza bakıp ona göre araç ve malzeme gibi konuların ayarlaması, personel sayısı gibi taşımacılık konusunda sizlere ayrıntılı bilgiler verir. Yani taşıma esnasında oluşabilecek sorunları önceden önlemiş olur. ekspertizim hizmetimiz tamamen ücretsiz olup siz değerli müşterilerimizin 7/24 saat hizmetinizdedir.

Evden eve ekibimizde, şoför sarsıntısız taşıma konusunda deneyimli olup araç kasası sarsıntı kesici ara sunta plakalarla desteklenmiştir. Bütün evden eve ekiplerimizin içerisinde marangoz montör elemanı bulunur. Bu elemanlar konularında uzman, her türlü makine ve ahşap aksamı söküp takabilecek şekilde eğitilmişlerdir. Ağır yükleriniz için özel ekipmanlar kullanılır.

Ofis – Büro Taşıma

ofis-buro-tasima

Ofis taşımacılığı hizmetleri, firmaların ofis ve bunlara ait malzemelerinin taşınması işlemidir. Ofis taşımacılığı kapsamında aşağıdaki hizmetler verilmektedir Ekspertiz hizmeti , depolama, paketleme, taşıma ve yerleştirme . Bilgisayar ve elektronik malzemelerinin taşınması. Eleman ve ekipman desteği.

Fabrika Taşıma

fabrika-tasima

Fabrika taşımacılığı için özel eğitim almış ekip ve ekipmanlarıyla daha konforlu bir fabrika taşımacılığı sunmaktayız. Fabrika taşımacılığında ilk etapta fabrikanın ofis bölümü Avrupa’dan ithal ped graft kağıtlarla ambalajlanarak taşınır daha sonra fabrikanın çalışma bölümleri büyük bir titizlikle taşınır. Standlar sökülür diğer tarafta aynı şekilde kurulur. Stand içerisindeki malzemeler ise toplanarak, diğer tarafta stand içerisine yerleştirilir. Paletli ürünler ve fabrikanın makineleri için İse NURS NAKLİYAT lifli araçlar ile taşıma yapmaktadır.

Şehiriçi Nakliye

Nurs Nakliyat olarak, şehir içi, taşımacılık, evden eve nakliyat ve yük taşımacılığı konularında uzman personellerimiz ve geniş araç filomuz ile siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz. Bazen işinizden dolayı, bazen özel istekleriniz doğrultusunda değiştirmek durumunda kaldığınız yaşam alanınızın, değişmesi esnasında, Nurs Nakliyat sizlere sunduğu hizmetle bu sıkıntılı günlerinizi tecrübesi ve gösterdiği

Şehirlerarası Nakliyat

Nurs nakliyat evden eve büro şirket ve ofislerinizi ambalaj paketleme montaj hizmetlerini Kapalı kasa araçlarla Türkiye sınırları içinde batıdan doğuya kuzeyden güneye komple veya kısmi bazda taşınmasını gerçekleştirir.

Fuar Taşıma

Yurdumuzun her yerinde fuarlarda yer alan katılımcılara özel fuar taşımacılığı hizmeti sunmaktayız. Fuar malzemeleri bulunduğu yerden özenle alındıktan sonra, fuar alanında fuar stant malzemelerinin özenle kurulumu yapılarak siz müsterilerimize teslim edilir.

Lojistik Hizmetler

lojistik-tasimacilik

Nurs Lojistik, ulusal ve uluslararası taşımacılık hizmetleriyle siz değerli iş ortaklarımızın her daim yenındadır. Nurs lojistik, müşterilerimize her şeyi kapsayan taşıma hizmeti vermektedir.Tek veya çok parçalı yüksek tonajlı malzemeleriniz öz

Save

Save

İletişim Bilgileri

Nakliye Talep Formu

Müşteri Yorumları