Nurs

Göztepe Evden Eve Nakliyat

Göztepe bölgesinde Nurs nakliyat olarak bütün hassasiyet, tecrübe ve bilgimizle nakliyat ve taşıma işlerinizi yapmaktayız.
Göztepe bölgesi için nakliyat taleplerinizi belirttiğimiz telefonlarımızdan 7/24 ulaştırabilirsiniz.
Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz…
istanbul-goztepe-nakliyat

Etiketler : Göztepe evden eve nakliyat , Göztepe nakliyat , Göztepe evden eve nakliye , Göztepe ofis taşıma, Göztepe nakliye

Göztepe Evden Eve Nakliye


evden_eve_tasimaGelişen ve büyüyen dünyada Göztepe evden eve nakliyat sektörü kendiliğinden oluşmuş ve bütün çevrelerin isteklerine paralel olarak getirilmiş bir çözümdür.

Yıllardan beri zahmetli ve problemli nakliyat süreçlerine çözüm olarak büyük bir gelişim olarak görebileceğimiz Göztepe evden eve nakliyat sektörü; sizin hiçbir şeye el sürmediğiniz, yanınızda eşyalarınızın düzenli, sistemli ve sizin gösterdiğiniz  derecede özenle toparlandığı, taşındığı ve yerleştirildiği bir sistemdir.

Göztepe Evden Eve Nakliyat

Göztepe ,   İstanbul ,   Anadolu   Yakasında,   Kadıköy   İlçesi sınırları içinde bulunan bir mahalledir.İsmini Merdivenköy , Şahkulu dergahının Gözcüsu olan Gözcü Baba’nın bulunduğu gözetleme tepesinden almıştır. 80’li yılların sonunda   Soyak ‘ın Örnek Mahallesi’nde yaptığı siteye “Soyak Göztepe” denmesi [1]   ile Göztepe’nin E-5’e denk gelen noktalarına da Göztepe denmeye başlanmışsa da bu hiç bir şekilde resmileşmemiştir. Son olarak Örnek Mahallesi ve Merdivenköy arasında kalan   M4 istasyonuna da Göztepe adı verilmiştir.

Güneyde Sahil Yolu ve   Marmara Denizi , kuzeyde   Merdivenköy   mahallesi, doğuda   Erenköy   mahallesi ve   Caddebostan semti, batıda da   Çiftehavuzlar   semti ile komşudur.

Bağdat Caddesi   bu semtten de geçmektedir ve Bağdat Caddesi üzerindeki en büyük yeşil alan bu semt sınırlarındaki, 10.000 m 2 ‘lik  Göztepe Parkı ‘dır.Bölgede çok sayıda ahşap köşkler bulunur.İstanbul’un gözde semtlerinden biridir.

(Göztepe Parkı, dolayısıyla da semt,   2005   yılı sonbahar mevsiminde parkta inşaa edilmek istenen cami nedeniyle özellikle İstanbul ve genel olarak da   Türkiye ‘de gündem oluşturmuş ve medyada geniş bir şekilde tartışılmıştır.)

Semtin büyük bir bölümü konut ağırlık olarak kullanılmakla birlikte ticarete yönelik unsurlar da bulunmaktadır.   İstek Vakfı Semiha Şakir Lisesi, İlhami Ahmet Örnekal İlkokuku,   Fenerbahçe Lisesi , Doruk Çocuk Kulübü,   Öğretmen Harun Reşit İlköğretim Okulu ,   Türkiye ‘nin ilk deneme okullarından Göztepe Ortaokulu semtteki okullardan bazılarıdır.

Göztepe ve İstanbul’un tüm semtlerinde evdene ve nakliye hizmeti vermekteyiz.

İletişim Bilgileri

Nakliye Talep Formu

Müşteri Yorumları