Nurs

Fikirtepe Nakliyat

Fikirtepe nakliyat ev taşıma hizmetinin eşya taşıma hizmetinden çok daha üstün olduğunu bilmektedir. Evinizi taşıyacaksanız ve stres yaşıyorsanız Fikirtepe nakliyat firmasını seçerek tüm sıkıntılarınızdan kurtulun. Evinizi taşımak için bizi seçin ve profesyonel evden eve nakliyat hizmetimiz ile tanışın. Nurs nakliyat nakliye sektöründeki 20 yıllık deneyimi ile tüm istanbulda şehiriçi nakliyat ve şehirlerarası nakliyat hizmeti sunmaktadır. Sahip olduğumuz deneyim sayesinde hizmet kalitesinden ödün vermeden nakliye fiyatlarını oldukça düşürdük. Nakliye araçlarımızın tamamı ev eşyası taşıma için özel olarak tasarlanmıştır. Çağın yeniliklerini takip eden Fikirtepe nakliyat nakliye kamyonlarını teknolojiye paralel olarak yenilemektedir. Firmamız taşımacık sektöründe çalıştığı sürelerde alınması gereken yetki belgelerinin tamamını almış ve eksiksiz bir şekilde tutmaktadır.

Fikirtepe Nakliyat

Fikirtepe Evden Eve Nakliye

Gelişen ve büyüyen dünyada Fikirtepe evden eve nakliyat sektörü kendiliğinden oluşmuş ve bütün çevrelerin isteklerine paralel olarak getirilmiş bir çözümdür.

Yıllardan beri zahmetli ve problemli nakliyat süreçlerine çözüm olarak büyük bir gelişim olarak görebileceğimiz Fikirtepe evden eve nakliyat sektörü; sizin hiçbir şeye el sürmediğiniz, yanınızda eşyalarınızın düzenli, sistemli ve sizin gösterdiğiniz  derecede özenle toparlandığı, taşındığı ve yerleştirildiği bir sistemdir.

İletişim Bilgileri

Nakliye Talep Formu

Müşteri Yorumları