Nurs

Esenyurt Evden Eve Nakliyat

Esenyurt Nakliyat

Esenyurt bölgesinde Nurs nakliyat olarak bütün hassasiyet, tecrübe ve bilgimizle evden eve nakliyat ve taşıma işlerinizi yapmaktayız.
Esenyurt nakliyat istanbulun her bölgesi için ucuz nakliye hizmeti vermekte olup Hizmet kalitesini ön planda tutan nakliyat şirketi olarak tanınmaktadır. Nakliye talepleriniz için telefonlarımızdan 7/24 ulaştırabilirsiniz.
Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz…
Esenyurt Nakliyat

 

Esenyurt Evden Eve Nakliyat

İstanbulun esenyurt ilçesinde bulunan nakliyat şirketimizden ucuz nakliyat hizmeti alabilirsiniz. Geniş araç filomuz ve uzman ekibimizle, içi dışı kapalı araçlarımız ile şehir içi ve şehirlerarası taşımacılık hizmeti alabilirsiniz.

Esenyurt nakliye ve evdev eve taşımacılık hizmetini kusursuz ve güvenle sunmaktadır müşteri memnuniyetini her zaman ön planda olup nakliye sektöründe lider olma yolunda ilerlemekteyiz.

Nakliyet şirketi olarak istanbul esenyurtta bulunan şirketimize nakliye ihtiyacınız olduğu anda en uygun fiyatlara karşılamak için günün her saati ulaşabilirsiniz hizmetinde gerek ekibi ile gere ekipmanları ile gereksede araçları ile lider olan firmayız.

Esenyurt

Esenyurt ,   İstanbul ‘un Büyükçekmece ilçesinin semtlerinden biriyken, 2008 yılında Kıraç beldesi ile birleştirilerek ilçe olmuştur. Namık Kemal Mahallesi, Atatürk Mahallesi, İstiklal Mahallesi, Çakmaklı Mahallesi, İncirtepe Mahallesi, Saadetdere Mahallesi, İnönü Mahallesi, Fatih Mahallesi, Örnek Mahallesi, Talatpaşa Mahallesi, Mehterçeşme Mahallesi, Pınar Mahallesi, Sanayii Mahallesi, Esenkent Mahallesi, Güzelyurt Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Ardıçlıevler Mahallesi, Yenikent Mahallesi, Yeşilkent Mahallesi ve Merkez Mahallesi olmak üzere yirmi mahalleden oluşmaktadır.

Esenyurt yerleşim yeri bütünü,   Marmara bölgesinin   Trakya alt bölgesinde, İstanbul Metropolitan alan sınırları içerisinde yer almaktadır. Bu bölgenin doğusunda Küçükçekmece Gölü, batısında Büyükçekmece, kuzeyinde   Hoşdere   köyü ve TEM Karayolu, güneyinde   Firuzköy  ve   E-5   Karayolu bulunmaktadır.

 

Esenyurt ve İstanbul’un tüm semtlerinde evden eve nakliye hizmet vermekteyiz…

Save

Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim Bilgileri

Nakliye Talep Formu

Müşteri Yorumları