Nurs

Ataköy Evden Eve Nakliyat

Ataköy bölgesinde Nurs nakliyat olarak bütün hassasiyet, tecrübe ve bilgimizle nakliyat ve taşıma işlerinizi yapmaktayız. Ataköy bölgesi için nakliyat taleplerinizi belirttiğimiz telefonlarımızdan 7/24 ulaştırabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz…

Ataköy Nakliyat

Ataköy Evden Eve Nakliye

Gelişen ve büyüyen dünyada Ataköy evden eve nakliyat sektörü kendiliğinden oluşmuş ve bütün çevrelerin isteklerine paralel olarak getirilmiş bir çözümdür.

Yıllardan beri zahmetli ve problemli nakliyat süreçlerine çözüm olarak büyük bir gelişim olarak görebileceğimiz Ataköy evden eve nakliyatsektörü; sizin hiçbir şeye el sürmediğiniz, yanınızda eşyalarınızın düzenli, sistemli ve sizin gösterdiğiniz  derecede özenle toparlandığı, taşındığı ve yerleştirildiği bir sistemdir.

Ataköy Ofis Büro Taşımacılığı

Ataköy Ofis taşımacılığı hizmetleri, firmaların ofis ve bunlara ait malzemelerinin taşınması işlemidir. Ataköy Ofis taşımacılığı kapsamında aşağıda belirtilen hizmetler verilmektedir

Depolama, ekspertiz hizmeti, paketleme, taşıma ve yerleştirme . Bilgisayar ve elektronik malzemelerinin taşınması. eleman ve ekipman desteği.

Ataköy

Ataköy ,   İstanbul ‘un   Bakırköy   ilçesinde yer alan bir semt olup   Türkiye ‘de uygulanmış ilk   uydu kent   projelerinden biridir. 2000 yılı nüfusu 43.136 kişi olarak kaydedilmiştir. Mahallenin posta kodu 34158’dir.

Emlak Bankası ‘na ait bir proje olan Ataköy, bugün 11 kısıma yayılan apartman bloğu tarzındaki yapılarıyla, ortalama bir ilden fazla nüfusu barındıran bir yerleşimdir. İdari olarak   Bakırköy   sınırları içinde yer alan Ataköy,   Yunus Emre Kültür Merkezi ,   Bakırköy Belediye Konservatuarı ,   Galleria Alışveriş Merkezi ,   Ataköy Marina ,   Atrium AVM   gibi kurum ve merkezleri de içinde bulundurur.

Bahçelievler ‘in   Şirinevler   semtine komşudur ve iki semt birbirlerine   E-5   (D-100) karayolu üzerinden bir üst geçit ile bağlanır.

Ataköy bugünkü haliyle, merkezlere yakınlığı, yapıların kalitesi,park ve yeşil alanları ile İstanbul’un en lüks semtlerindendir. Bölgede hala gelişmekte olan Residence arazileri ve siteleri Ataköy’ün değerini giderek arttırmaktadır.

Ataköy Bugün 4 muhtarlık tarafından yönetilmektedir. Bunlar: Ataköy 1. Kısım, Ataköy 2-5-6. Kısım, Ataköy 3-4-11. Kısım ve Ataköy 7-8-9-10. Kısım’dır.

Ataköy ve İstanbul’un tüm semtlerinde evden eve nakliye hizmeti vermekteyiz.

İletişim Bilgileri

Nakliye Talep Formu

Müşteri Yorumları